#РоманТерещенко, #Роман_Терещенко, #РоманТерещенкобізнесаналітик, #РоманТерещенкосемья, #Роман_Терещенко_биография, #Роман_Терещенко_Одеса, #РоманВікторовичТерещенко, #РоманТерещенкоБіографія, #ТерещенкоРоманВикторович, #РоманТерещенкосімья

Терещенко Роман Вікторович: як AML та KYC можуть захистити від шахрайства

Розвиток технологій сприяє вдосконаленню методів шахрайства. Тому фінансові установи змушені захищатись за допомогою стандартів боротьби з відмиванням коштів (AML) та принципів перевірки клієнтів (KYC). За словами бізнес-аналітика Терещенка Романа Вікторовича, ці ключові заходи формують основу надійної фінансової системи.

Знайомство з біографією клієнта: основні етапи процедури KYC

За інформацією Романа Терещенка, основні етапи KYC складаються з таких етапів перевірки фінансової біографії клієнта:

 • Ідентифікація особи: використання офіційних документів, як-от паспорт чи водійські права, для підтвердження особи клієнта.
 • Перевірка адреси: забезпечення відповідності місця проживання з тим, що зазначене у поданих документах.
 • Фінансова оцінка: детальний огляд фінансових ресурсів клієнта, включно з джерелами доходу та метою відкриття рахунків.
 • Постійний моніторинг: регулярне спостереження за транзакціями та поведінкою клієнтів для ідентифікації підозрілої активності.

Перевірка AML: комплексний підхід до боротьби з відмиванням коштів

 • Перевірки AML включають елементи KYC і додаткові кроки для моніторингу, аналізу та звітності, – зазначає Терещенко Роман Вікторович.

#РоманТерещенко, #Роман_Терещенко, #РоманТерещенкобізнесаналітик, #РоманТерещенкосемья, #Роман_Терещенко_биография, #Роман_Терещенко_Одеса, #РоманВікторовичТерещенко, #РоманТерещенкоБіографія, #ТерещенкоРоманВикторович, #РоманТерещенкосімья

Бізнес-аналітик називає такі складові процедур  AML:

 • Моніторинг транзакцій: ретельне спостереження за клієнтськими операціями для виявлення ймовірних шахрайських дій.
 • Оцінка ризиків відмивання грошей, залежно від робочого профілю та поведінки клієнта під час проведення транзакцій.
 • Реєстрація підозрілих дій: фінансові установи повинні інформувати регуляторів про підозрілі транзакції, причому без відома клієнта.
 • Перевірка санкцій: забезпечення відповідності клієнтів міжнародним санкційним спискам для запобігання участі у шахрайських схемах.

Підвищення фінансової надійності через AML і KYC: рекомендації Романа Терещенка

 • Заходи AML спрямовані на недопущення використання доходів з протиправної діяльності, в той час як KYC концентрується на верифікації особи клієнтів, – стверджує бізнес-аналітик.

Роман Терещенко виділяє ключові переваги цих практик:

 • Превенція фінансових злочинів. Заходи AML та процедури KYC виступають дієвими засобами у протидії різноманітним формам шахрайської фінансової активності, включаючи відмивання коштів.
 • Зміцнення довіри з боку клієнтів. Ретельно сплановані KYC-процедури показують, що банки вивчають фінансову біографію своїх клієнтів. Це забезпечує клієнтам високий рівень довіри та впевненості в безпечності, надійності свого фінансового партнера.
 • Дотримання законодавства. Експерт застерігає, що нехтування правилами AML і KYC може призвести до значних штрафів та інших санкцій.

Врешті-решт, суворе дотримання норм AML і KYC запобігає фінансовим злочинам, сприяє підвищенню репутації і надійності фінансової установи, – підсумовує Роман Терещенко.